Ana sayfa

Jiangsu Delfu medical device Co.,Ltd

Çin Jiangsu Delfu medical device Co.,Ltd Sertifikalar
Çin Jiangsu Delfu medical device Co.,Ltd Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

Jiangsu Delfu medical device Co.,Ltd

Jiangsu Delfu medical device Co.,Ltd
<-Video Images->

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
Aracısı
İthalatçı
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Dünya çapında
Markalar : Delfu
No. Çalışanları : >680
Yıllık satış : 50Millions-60Millions
Yıl kurulan : 1995
İhracat p.c : 60% - 70%
Jiangsu Delfu tıbbi cihaz Co, Ltd ( Delfu Tıp ),   Diyabet ve kalp hastaları için araştırma, imalat, pazarlama ve satış tıbbi cihazları, ofer teşhis, analiz, izleme ve tedavi tıbbi ekipmanları alanlarında faaliyet gösteren yenilikçi bir lider Çinli üretici ve tedarikçidir . Biz seri İnsülin enjeksiyon kalemi, insülin pompaları, sürekli glikoz izleme sistemleri, kişisel kablosuz gerçek zamanlı EKG monitörleri, vb. Ürünlerine odaklanıyoruz. Özellikle tam seri ve Çin'deki benzersiz tasarımı ile elektronik şırınga dahil olmak üzere enjeksiyon kalemi adını verdik , Otomatik kalem, akıllı insülin kalemi, önceden doldurulmuş insülin kalemi, iğne gizli HGH enjeksiyon kalemi, metal ve plastik manuel enjeksiyon kalemi.

Delfu Medical , 20 yılı kaliteli ürünler, inanılırlık ve etkin hizmetler ile tedarik eden sürekli gelişimi için devrim niteliğindeki teknolojiyi getiriyor, yerli ve yabancı müşteriler tarafından kabul görmüş ve güvenilir olmuştur. 800.000 taban alanı, gelişmiş imkanlar ve ekipmanlarla tamamen iki üretim alanına yerleştirilmiştir. Yönetim, personel ve ürünlerimize kredi getirerek% 20 ila% 30 oranında büyümeyi sürdürüyoruz.  

Delfu Medical , sürdürülebilir kalkınma için ürün araştırması ve destek konusunda Nanjing Üniversitesi, Güney Doğu Üniversitesi dahil olmak üzere 5 Çin üst düzey üniversiteleriyle işbirliği yapıyor. 6 buluş patentinin ve bir dizi faydalı patentin fikri mülkiyet haklarına sahibiz .

Delfu Medical , diyabetik ve kardiyak hastalarla ilgili ürün olan farmasötik üreticisinin, distribütörlerin, tüccarların ve acentelerin denizaşırı tıbbi cihaz ortaklarına bakmaktadır. Ayrıca OEM / ODM işbirliği ve herhangi bir benzersiz ve yararlı ürün için çözüm hoş geldiniz.

Delfu Medical , diyabet ve kalp hastalarının yaşam kalitesini yükseltme, egzersiz yapma ve her zaman en üst düzey sosyal sorumluluğu üstlenme misyonunu üstlenir, en güvenli, güvenilir ve yüksek performanslı tıbbi cihazları rekabetçi fiyatlarla sunar. Biz dünya çapında müşterilerine Çin'den karlı ilişkiler geliştirmeye yardımcı olmak için kararlıyız.

İletişim bilgileri
Jiangsu Delfu medical device Co.,Ltd

İlgili kişi: Mr. Hyman Chow

Tel: 0086-18168828053

Faks: 86-519-6882-8053

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)